Forum Polskiej Motoryzacji
Warunki Rejestracji

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.

Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum. Adres email jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał stare).

Ragulamin forum

No nic..długo z tym zwlekaliśmy, ale nadeszła pora żeby forum otrzymało w końcu Regulamin.Kilka prostych zasad.. ,które mam nadzieję pomogą nowym się zaaklimatyzować, a starszym Użytkownikom ..czego nie robić by nadal być z nami.

1. Tworzę temat. Zanim to zrobię, szukam na forum czy kwestia o którą chce zapytać, nie była już wcześniej poruszana. Jeśli nie..piszemy śmiało.

2.Kiedy już piszemy..niezależnie czy nowy topic czy nowy post, wykonajmy kilka prostych czynności:
-sprawdzenie czy post jest napisany w miarę poprawnie stylistycznie,zwracamy uwagę na Ę i Ą, przecinki, kropki itp.
-jeśli nie jesteśmy skrajnym przypadkiem dysleksji piszemy zgodnie z zasadami ortografii (czyli BEZ BYKóW!), a jeśli jesteśmy skrajnym przypadkiem? Można zdobyć się na wysiłek i ściągnąć Firefoxa, który podczas pisania postów sprawdza pisownię.
-apropos..na forum nie krzyczymy..
-nie używamy też czerwonej czcionki, jest ona bowiem zarezerwowana przez Adminów i Moderatorów
-Nie używamy wulgaryzmów,
-Kiedy chcemy wrzucić dłłłłłuuuuuugi link do jakiejś strony, używamy opcji[url=(adres stronki)] kliknij tu [/url]
-Nie piszemy podwójnych czy potrójnych postów..używajmy opcji edycji
-Kiedy już mamy zamiar kliknąć w "wyślij" sprawdźmy jeszcze datę ostatniego postu w temacie. Jeśli temat wisi już od 1,5 roku, a nam strzeli do głowy napisanie postu w klimacie "łał pięknie zrobiłeś lakier na tych błotnikach, ja też chciałbym kiedyś tak kiedy już sobie kupię(...)"..
Liczmy się wówczas z tym że Mod albo Admin wkrótce do nas zapuka na PW.

3. Co Admin albo Mod zrobią kiedy do nas zapukają?Są różne możliwości :
- Upomnienie werbalne ( maks 2 upomnienia),
- Gdy one nie pomagają leci 7days( i bez gadania Wink ) czyli tygodniowy ban..na przemyślenie "co ja takiego złego zrobiłem"
-Potem będą już tylko bany po wsze czasy..dla tych którzy nie będą sie potrafili dostosować i nie poddadzą się resocjalizacji.

4. Wrzucanie zdjęć na FPM.
-Wrzucamy tylko zdjęcia do których posiadamy prawa autorskie, lub autor zdjęć wyraził zgodę na ich publikację na tym forum.
-Jeśli nie wiemy jak klikamy Tutaj
-Fotki..jeśli są bardzo duże, wrzucamy jako miniaturki.Każdy będzie mógł sobie obejrzeć, bez konieczności odczekiwania długich minut przed monitorem, aż coś się załaduje.

5. Profil. Forum daje nam możliwość tworzenia profilu z avatarkiem i podpisem. Ale jeśli któreś z nich będzie wielkości "Panoramy Racławickiej"...zapuka do Was Admin lub Mod.

Strasznie dużo tych nakazów i zakazów. Ale nie są one wymyślone od tak..Wszystkie przypadki opisane w regulaminie miały już miejsce na forum. Staramy się z tym walczyć jak się da. Ponieważ wszystkim nam zależy żeby FPM było jak najlepsze, zastosujmy się do tego regulaminu. Jeśli choć 2 na 10 osób które to przeczytają wezmą sobie te zasady do serca..to już mniej pracy będzie miała załoga A/M.( a pozostałe 8 dostanie w końcu bana Wink )

Na koniec jeszcze jedna, najważniejsza sprawa:
Treści publikowane na forum nie mogą w żaden sposób łamać praw autorskich, a więc mówiąc najprościej: nie umieszczamy tu plagiatów, fotek z netu, linków do nielegalnych kopii filmów, artykułów, gier itp.

Pozdrawiamy i życzymy miłego korzystania z zasobów FPM - Admini i Moderatorzy
Rejestracja na forum oznacza akceptację regulaminu.



Administratorzy nie bierą odpowiedzialności za treści umieszczane na forum przez użytkowników www.FPM.up.pl.

Uwaga! Nie potwierdzając rejestracji możesz później nie mieć możliwości dalszej rejestracji.


Zgadzam się na te warunki:   
Mam poniżej 13 lat:   
Potwierdzasz rejestracje?   
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Forum Forum Polskiej Motoryzacji

Portal Miłoœników Pojazdów Zabytkowych



Wszelkie prawa do użytych na tej stronie materiałów, nazw i znaków handlowych należą do ich właścicieli.
Prawa autorskie do zdjęć, artykułów i komentarzy należą do ich autorów.
Powered by phpBB , NoseBleed v1.05 and gylu





Muzyka FPM:



Popieramy:






Polecamy:


    oldtimery, oldtimer, stare samochody     Kup pan bombkie...

Mikrus.net.pl forum współtworzą:
www.mikrus.net.pl
www.syrenalaminat.prv.pl
www.jacomoto.prv.pl
www.junak.riders.pl
www.AleFiat.prv.pl
www.junak.org.pl
www.motoretro.org.pl

linki:
www.retrotraktor.pl
www.syrena.nekla.pl/forum
www.motodane.pl
www.czarprlu.pl