Autor Wiadomość
<  FSM Polski Fiat 126p 650E FL (1991)
GREJFRUT
PostWysłany: Sob Lip 29, 2006 11:03 pm  Odpowiedz z cytatem

O to już coś więcej wiem:) Tyle, że u mnie mogły zostać zamalowane, ale to już nie taka ważna sprawa. Dzisiaj udało mi się nareszcie uruchomić spryskiwacz:). Udało mi się też załatwić spawanie podłogi, nawet nie wiedziałem, że mój przyszły teść jest miedzy innymi spawaczem, więc w przyszły weekend bierzemy się za maluszka:)
Dżepetto
PostWysłany: Nie Lip 30, 2006 6:44 pm  Odpowiedz z cytatem

Pojazd: 6xMotorynka, Suzuki RG 80

ja mam do sprzedania znaczek Polski Fiat jak by cie interesowało! mam taki ze wneki sa czerwone! i nie wyglada to na robote jakiegoś właściciela tylko tak jak by to w firmie robili. pokaze zdjecia, i mam jeszcze drugi znaczek w pelni orginalny taki jak powinien być, tylko sa minusy nie maja zaczepów więc byś mógł sobie je przykleic albo cus:)

Motorynka Pony M301 1988 mniam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
sledgehammer
PostWysłany: Nie Lip 30, 2006 8:55 pm  Odpowiedz z cytatem

A ja mam znaczek z zaczepami, jakby co to priv. Dżepetto, nie to żebym Ci miał robić konkurencję, ale szufladę zawala Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dżepetto
PostWysłany: Nie Lip 30, 2006 9:21 pm  Odpowiedz z cytatem

Pojazd: 6xMotorynka, Suzuki RG 80

nie no spoko, jak woli twoj ... to jest zycie, trzeba rywalizować o kupca

Motorynka Pony M301 1988 mniam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
GREJFRUT
PostWysłany: Nie Gru 03, 2006 9:11 pm  Odpowiedz z cytatem

Hej. Witam wszystkich po dość długiej przerwie. Praca ,szkoła i tak wyszło Wink. Przez ten okres troszkę pracowałem nad moim viperem, a mianowicie pospawałem podłogę, powymieniałem zwrotnice, konserwacja podłogi. Największy problem zaczął się, gdy zaniemógł rozrusznik. Nie mam niestety kanału a że już zimno to oddałem go do serwisu fiata (po znajomość niby), zrobili mi rozrusznik, wyregulowali silnik i się strasznie zawiodłem. Silnik pracował strasznie, a rozrusznik padł po 2 dniach. Oddałem go ponownie i rozrusznik został wymieniony na nowy i silnik po raz kolejny wyregulowany, niestety było jeszcze gorzej. Najlepsze, że rozrusznik padł na drugi dzień:/ Po tych dwóch wizytach byłem na minusie 350zł i z rozregulowanym silnikiem jak i zepsutym rozrusznikiem. Zdesperowany postanowiłem oddać samochód do prywatnego mechanika (polecił mi go przyjaciel). Okazało się, że rozrusznik był uszkodzony i robiło się w nim zwarcie i nie był on nowy a regenerowany:/ jak by było mało kazałem w serwisie sprawdzić hamulce, twierdzili, że wszystko oki. Mechanik zaś zaobserwował bardzo duże wycieki płynu hamulcowego (wszystkie rurki i cylinderki były skorodowane) . Całe szczęście trafiłem na naprawdę bardzo dobrego mechanika wymienił : cały układ hamulcowy, środek rozrusznika, zwrotnice, wahacze, pełna regulacji i czyszczenie silnika. Razem za wszystko zapłaciłem 450zł i nie żałuje, bo nigdy mój malczan tak pięknie nie chodził, ani nie prowadziłSmile Pozostaje mi jeszcze do pomalowania kilka elementów no i chciałbym założyć jakieś epokowe felgi aluminiowe:) Nie długo wstawię nowe fotki. Pozdrawiam serdecznie. Bartek
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 2 z 2
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Forum Forum Polskiej Motoryzacji -> Off-Topic -> Zsyp

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Skocz do: