Autor Wiadomość
<  Kupno Syreny
z-tomek
PostWysłany: Nie Maj 04, 2008 6:50 pm  Odpowiedz z cytatem

Pojazd: WSK M06 64

Jeżeli to nie ten dział to przepraszam i proszę o odpowiednie przeniesienie.
A teraz do rzeczy:
Właśnie wróciłem z oględzin Syrenki z 1974 roku.
Ma papiery, podobno zapala tylko właściciel wymontował akumulator ale będzie możliwość zapalenia jej. Jest w miarę kompletna nie ma wykładziny we wnętrzu i największy minus podłoga jest zgnita.Przbieg 60tysięcy coś (nie pamiętam dokładnie). Cena jaką usłyszałem to 500-600zł. I mam do was pytanie czy to dobra cena
Question Aha jeszcze jedno tylny prawy błotnik byłby do wymiany lewy nie prezentował się tak tragicznie (mowa o widoku z bagażnika).
Niestety nie mam zdjęć bo nie zabrałem ze sobą aparatu.Cena taka gdyż jak właściciel powiedział tyle oferują mu skupy złomu.
Ponawiam pytanie czy to dobra cena? I ile może kosztować np. podłoga kompletna oraz błotniki tylne?

z-tomek

HOP SIUP, CZTERY BABY OSIEM DUP:)
http://syrena10.vipserv.org/forum/viewtopic.php?t=3632
"I zachęcam na pielgrzymkę do Świdnika"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
KarolDG
PostWysłany: Nie Maj 04, 2008 8:04 pm  Odpowiedz z cytatem
V-ce Admin
V-ce Admin

Pojazd: 104 problemy

Cena wydaje się być rozsądna. Fakt..brak podłogi może byś problemem, jeśli będziesz szukał nowej jej cena może wynieść 3/4 kosztów zakupu autka. Błotniki..to inna sprawa, kupisz w przedziale od 2 do 100 pln( łatwiej o ten towar). Co mnie niepokoi, jeśli dobrze zrozumiałem to "tragiczny wygląd błotnika z wewnątrz auta" Jeśli w bagażniku masz zgnite ściany to są to fartuchy, a nie błotniki. To już towar rzadszy, ale nie niemożliwy do zdobycia. Na allegro lepiej nie patrzeć Wink

Pozostaje jeszcze kwestia detali autka, jeśli masz wątpliwości, przydało by się dorzucić do postu kilka fotek.

POzdrawiam i życzę udanych zakupów Smile

Dzieci neostrady trzeba JEBA.....nować
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kumpelek
PostWysłany: Nie Maj 04, 2008 8:13 pm  Odpowiedz z cytatem

Pojazd: Dwusuwowy

Zależy czy podłoga jest totalnei zgnita czy tylko w jakiś punktach. i najlepiej żeby fotki były. jeżeli wszystkie detale, listewki i inne takie duperele są albo chociaz w większości są to myślę, że cena 500 czy 600zł za 104 to cena bardzo ok.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KarolDG
PostWysłany: Nie Maj 04, 2008 8:18 pm  Odpowiedz z cytatem
V-ce Admin
V-ce Admin

1974 to raczej będzie 105tka Smile

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
z-tomek
PostWysłany: Nie Maj 04, 2008 9:20 pm  Odpowiedz z cytatem

Listewek bocznych brakowało i o ile dobrze pamiętam napisu "Syrena" na klapie bagażnika. Faktycznie chodziło mi o fartuchy z tych raczej nic nie będzie.
A podłoga jakoś się trzyma jest dziurawa od strony pasażera na wysokości drzwi oraz po stronie kierowcy. Fotki jeśli uda mi się zrobić to wrzucę. Na razie Trzeba się poważnie zastanowić nad tym zakupem. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

z-tomek

Powrót do góry
KarolDG
PostWysłany: Nie Maj 04, 2008 9:21 pm  Odpowiedz z cytatem
V-ce Admin
V-ce Admin

105tki napisów syrena nie miały nigdzie( chyba że to jakaś inwencja właściciela) Miały tylko na desce rozdzielczej oznaczenie 105 , i takie samo na tylnym pasie.

Powrót do góry
z-tomek
PostWysłany: Nie Maj 04, 2008 9:30 pm  Odpowiedz z cytatem

W takim razie to była inwencja właściciela.
Jak coś będzie bliżej celu to dam znać.

z-tomek

Powrót do góry
sadzi0
PostWysłany: Nie Wrz 21, 2008 9:36 am  Odpowiedz z cytatem

Pojazd: Komar-'69 Wsk125-'78

witam
znalazlem syrenke 105.
stan jest taki sobie duzo ognisk rdzy.
najbardziej przestarszyl mnie prog od strony pasarzera (do polowy jest zjedzony) rowniez na blotniku od strony pasarzera jest dziurka w wielkosci standardowego telefonu komorkowego.
biegi przy kolumnie, brak licznika (obok licznika jest dziura i ztego co sprzedawca mowil to radio niby ukradli?) stoi na kapciach za stodola pod golym niebiem. ponad 15 lat jak wyrejestrowana i nie jezdzona(niby przez czaly czas stala w garage, a tylko jeden rok na podworku. w srodku pelno pajeczyn oraz zawalona styropanem. niestety zdjec nie mam.
cos wspominal ze mozna ja zarejestrowac poniewaz zostala pwyrejestrowana przed ustawia kiedy trzeba bylo wszystkie samochody wyrejestrowane oddawac na zlom (czyli jakby czasowa? czy to normalne wyrejestrowanie?)
na dniach dowiem sie ceny i jezeli nie bedzie duzo to sam ja zabiore a jak nie to podam namiary bo szkoda zeby sie zmarnowala...
ps. ile za taka syrenke mozna dac?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Lizard
PostWysłany: Nie Wrz 21, 2008 1:35 pm  Odpowiedz z cytatem

Pojazd: Polski Fiat 126p

Najpierw odpowiedz sobie na pytanie czy naprawdę chcesz się bawić w kompleksowy remont ze ściąganiem budy z ramy, czy masz na to czas, warunki i pieniądze.
PONY007
PostWysłany: Pon Wrz 22, 2008 9:15 pm  Odpowiedz z cytatem
Fan Club Adama Słodowego:)
Fan Club Adama Słodowego:)

Pojazd: Syrena 105, Ryś, Żak, Komar232, Romet50t3, motorynka, Komar sport, GNOM, Żuk A03, JAWA kaczka

Cytat z mojego postu z forum syreniarzy
Kupno-remont
Zależy co rozumiesz pod pojęciem restauracja...zdejmowanie budy z ramy, malowanie bez szyb czyli dobre podejście do tematu, czy raczej malowanie wałkiem po uprzednim zaszpachlowaniu dziur? jeśli pytasz o spalanie...hmmm, renowacja takiego samochodu nigdy się nie zwraca, robi się je dla siebie i leje wachy dla przyjemności. Nie mówię tego żeby Pana zniechęcić ale trzeba wiedzieć czego się oczekuje i ile ma sie czasu, umiejętności, funduszy. Syrenka to taki specyficzny pojeździk, części są, trzeba umieć ich szukać, pomagać sobie wzajemnie, zdobywać znajomych-pomagaczy, doradzaczy. Zakup samochodu zabytkowego to najprostsza czynność(dająca wiele przyjemności) jeśli np. znajdziemy nasz wyśniony samochód nie na allegro ale dopatrzymy go gdzieś smutnego czekającego na remont, lub przez znajomych. Polecam coś takiego bo na allegro(co nie oznacza ze nie zależy tam zaglądać) są tacy co liczą tylko na zysk, nie sposób się potargować i czar chwili pryska... Ja moją sajren kupiłem od przemiłych Pań- po zmarłym dziadku, cały dzień spędziłem w wspaniałej atmosferze, zaproszony do obiadu i w ogóle. Powiem tak: SZUKAĆ I MIERZYĆ SIŁY NA ZAMIARY!
AAA... i lepiej kupić nie na chodzie niż zgnitą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 1 z 1
Forum Forum Polskiej Motoryzacji -> Syrena

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Skocz do: