Autor Wiadomość
<  Fiacik w mediach (było: Legendy PRL...)
maloj
PostWysłany: Pią Sie 25, 2006 9:53 am  Odpowiedz z cytatem

Pojazd: przeróbka dwóch fiatów na jeden

Złego słowa nie mogli powiedziec o maluchu Włodzimierz Szaranowicz i redatkor gazety ,,AUTO ŚWIAT",i w histori wielu znanych osobistosci był maluch,muwili ze jak im sie zepsuł to z ich winny bo zapomnieli zmienic oleju,nawet jak się zepsuł gdzies na drodze to myk myk i po 5 minutach juz był na chodzie,jeżeli nie ogladaliście to obejrzyjcie jezeli macie czas pzdr. Very Happy
GR235I3K
PostWysłany: Pią Sie 25, 2006 10:42 am  Odpowiedz z cytatem

Pojazd: 126p 74' 83' ; 125p 80' ; AUDI 80 B2Q 85'

maloj napisał:
Złego słowa nie mogli powiedzieć o maluchu Włodzimierz Szaranowicz i redatkor gazety ,,AUTO ŚWIAT", i w historii wielu znanych osobistości był maluch, mówili, że jak im się zepsuł to z ich winny bo zapomnieli zmienić oleju, nawet jak się zepsuł gdzieś na drodze to myk myk i po 5 minutach już był na chodzie, jeżeli nie oglądaliście to obejrzyjcie jeżeli macie czas pzdr. Very Happy

Nie żebym sie czepiał Rolling Eyes Laughing a teraz twój podpis w profilu:
maloj napisał:

Odnośnie tematu to Legendy PRL'u na TVN TURBO są powtarzane już od dłuższego czasu Wink Fajnie sobie pooglądać takie programy Smile Nawet chyba gdzieś na dysku mam ten i inne odcinki Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
maloj
PostWysłany: Pią Sie 25, 2006 11:56 am  Odpowiedz z cytatem

Ty się nie czepiasz ty masz obsesje żeby zwracać (tylko mi Evil or Very Mad )te błędy Exclamation Exclamation Exclamation .I tu mam pytanko do ciebie robisz bo ci sie nudzi Question Question czy jesteś nauczycielem polskiego Question ,ale jak masz jakiś problem z tym jak pisze to zachowaj to dla siebie bo to nie twój biznes.
GR235I3K
PostWysłany: Pią Sie 25, 2006 12:09 pm  Odpowiedz z cytatem

Jestem Polakiem i nie lubie czytać pokaleczonych słów Evil or Very Mad Jestem też moderatorem na własnym forum motoryzacyjnym i też dbam tam o porządek, a nie lubie jak ktoś sam sie kaleczy i inni na to naraża Laughing Ciężko jest pisać wmiare poprawnie? A mOże ZaCzNiJ PiSaĆ jAk NaStOlAtKa WtEdY kAżDy BęDzIe MiAł RaDoŚć Z CzYtAnIa Mad DZIECIOM NEOSTARDY MÓWIE STANOWCZE NIE Dodając jeszcze jak nie masz nic do powiedzenia to lepiej nic nie pisz Evil or Very Mad END OFF TOPIC
Powrót do góry
maloj
PostWysłany: Pią Sie 25, 2006 12:27 pm  Odpowiedz z cytatem

Ja też jestem polakiem i nie kalecze słów ale na klawiszach nie pisze się tak samo jak długopisem,fajnie że jestes moderatorem na własnym forum ale to nie daje ci prawa egzystowaćna innym forum no chyba że zostaniesz i tutaj moderatorem,i nie kalecze się tylko na klawiszach pisze średnio a nie jak ty napiszesz i sprawdzasz wszystkie błedy.nie jest cięzko pisać poprawnie ale nie każdy tak na klawiszach uważa jak ty,a jak nastolatki piszą bo nie wiem hyhy,i nie mam neostrady mam coś innego mam,forum jest poto żeby pisać jak bys nie wiedział.Ps.podaj adres swojego forum Smile
Mikry
PostWysłany: Pią Sie 25, 2006 12:55 pm  Odpowiedz z cytatem

Pojazd: O różnej ilości kół

Mnie osobiście błędy też serdecznie wkurwiają.
GR235I3K
PostWysłany: Pią Sie 25, 2006 1:02 pm  Odpowiedz z cytatem

nie podam co byś mi tam nie wszedł i nie pajacował Evil or Very Mad powiedz mi ile masz lat jak ci to problemu nie sprawi?? a co do pisania na klawiaturze to jak nie umiesz pisać wmiare szybko poprawnie to pisz powoli, ale poprawnie Exclamation a o treści merytorycznej nie wspomne, bo tu już trzeba myśleć
Cytat:
to nie daje ci prawa egzystować
ty wiesz o czym ty wogóle piszesz ? Laughing nie używaj słów, których znaczenia nie rozumiesz to tak na przyszłość Wink Temat uważam do zamknięcia, a dla pana powyżej radze uważać na pisownie Evil or Very Mad bo będe zmuszony uderzyć do władz forum wyższych stopniem, jak nasi moderatorzy nie będą pilnować porządku Twisted Evil
Powrót do góry
Mikry
PostWysłany: Pią Sie 25, 2006 1:23 pm  Odpowiedz z cytatem

Pojazd: O różnej ilości kół

Co Wy z tymi "ile masz lat"? Co to za różnica? Nie ważne w jakim jest się wieku ale to, jaki ma się stosunek do świata - w tym wypadku polskiej motoryzacji. Nie dobrze jest zniechęcać na początku ludzi, którzy z czasem mogą mieć naprawdę coś sensownego do powiedzenia.
Ja byłem kiedyś małym upierdliwcem i zawracałem dupę organizatorom Moto Weteran Bazaru a teraz organizuję dla nich wystawy, zawracałem dupę znanemu rzeczoznawcy samochodowemu a teraz jestem w jego klubie, zawracałem dupę kierownictwu FSO a później zwiedziłem magazyny OBR-SO i od pani rzecznik dostałem gratis książkę o 45-leciu fabryki, której nie można było normalnie kupić. Więc trochę wyrozumiałości dla nowych.
Przy czym zero tolerancji dla błędów.
Cytryn_126
PostWysłany: Pią Sie 25, 2006 2:00 pm  Odpowiedz z cytatem

Ostrzeżenia: 0/3

Ja generalnie mogę liberalnie podejść jeśli ktoś się pomyli raz czy dwa w swoim poście i to w słowach typu "gżegżółka" bo nikt nie jest idealny i nie jest to też kwestia życia i śmierci, natomiast jak w co drugim słowie pojawia się jakiś ort, to też mnie to raczej nie cieszy. Niby to się tak mówi, że jak ktoś coś napisze z błędami, to drugiemu to jest obojętne, ale ja odkąd na wszelakich forach przebywam i wzrokowo podświadomie zapamiętam te błędy to coraz częściej się łapię na tym, że nie wiem jak napisać jakieś wyrazy co do których jeszcze parę lat temu nie traciłbym nawet sekundy na zastanowienie się. Także wszelakie błędy powtarzane notorycznie krzywdzą w dużym stopniu innych użytkowników forum i niereagowanie na ich prośby, świadczy po prostu o tym, że ich zdanie Ci zwisa, a jak Ci zwisa ich zdanie, to musisz liczyć się z tym, że i Twoja opinia będzie olana - a to nie prowadzi do dobrej współpracy i atmosfery wzajemnego zrozumienia na forum. Tłumaczysz się tym, że na kompie pisze się inaczej niż w realu. To prawda - ale w tym przypadku inaczej znaczy łatwiej - to nie dyktando - nie musisz się nigdzie spieszyć. Lepiej pisać wolniej i mniej, ale popracować nad jakością tego co piszesz. Jeśli wciąż Ci to nie będzie wychodzić, to odpalasz Worda, wklejasz tekst przed wysłaniem i Word sam sprawdza czy nie narobiłeś byków - nie musisz nawet do słownika sięgać. Niechaj będzie to apel do wszystkich, którzy twierdzą, że ich ortografia nie obowiązuje.
A jak już się taki OT zrobił to pójdę dalej - jak dla mnie ortografia polska jest przesraną sprawą - już chyba czas najyższy jakoś zunifikować te literki, bo to do cholery jest niepodobne, żeby jedną głoskę wyrażać kilkoma różnymi znakami. Ja rozumiem, jeżeli tę różnicę wyraźnie słychać w mowie, np. między "ć" a "ci", ale już za cholerę nie słyszę różnicy między "h" i "ch", "ó" i "u", "ż" i "rz", więc po co to trzymać w alfabecie i życie sobie utrudniać. Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
maloj
PostWysłany: Pią Sie 25, 2006 2:15 pm  Odpowiedz z cytatem

no dobrze moje błedy ale nie robiłem tego specjalnie przepraszam GR235I3K jużsię nie kłućmy na tym wspaniałym forum ,a co do tej twojej stronki no powiedz postaram się nie robić takich błędów ale jak gdzieś 2-3 razy się potkne to sorki.uwierz mi rozumiem słowa kture pisze nie musisz się o to martwić.
KRYSZ4K
PostWysłany: Pią Sie 25, 2006 2:32 pm  Odpowiedz z cytatem

Pojazd: PF 126P FL 1994r

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Arrow Idea jósz tó nje fejte Exclamation
Kluczko
PostWysłany: Pią Sie 25, 2006 7:41 pm  Odpowiedz z cytatem

Pojazd: Volkswagen Golf IV

Ludzie - to miał być temat o Legendach PRL'u a nie o błędach ortograficznych!
Jak kolega maloj jest dysortografem to jego sprawa i ma prawo się leczyć (po przeczytaniu jego postu powiem że on nawet musi się leczyć Twisted Evil ). Teraz technika poszła w górę...kilka lekcji z logopedą dobrze Ci zrobią maloj... A tak w ogole byki też doprowadzają mnie do szału...

A teraz w końcu o legendach cosik napiszę:
Uważam że za mało było ogólnie o maluchach, nic nie powiedzieli o "bambiniaku", i mało w ogole o fiatach 126, 15 min zajęła gadka z właścicielem
500-tki, a potem były rozmowy o niczym. Jedynie Zientarski wniósł coś do tego odcinka...Gdyby mówili o fiatach początkowych dużo, że było coś takiego jak FL, ale gdyby chociaz jedno słowo przebąkneli na ten temat...bardzej szczerze mowiąc podobal mi sie odcinek z dużym fiatem...

Wracając jeszcze do byków, drogi maloju, wejdź sobie do worda, tam błędy się podkreslą na czerwono i poprawią sie automatycznie Very Happy
Mancias
PostWysłany: Pią Sie 25, 2006 9:00 pm  Odpowiedz z cytatem

Pojazd: Fiat 125p '86r

Mi sie srednio podobaly te odcinki o Maluszku i DF'ie. Maluszek byl troszke nudny , oczywiscie ten w Legendach. O Fiaciku byl ciekawy odcinek, poniewaz byla rozmowa z konstruktorem. Niestety zabraklo slow o rekordzie Fiata o osiagnieciach sportowych. Moim zdaniem najlepszy byl o Nysce.
PS Przepraszam, ze nie nie mam polskich znakow ale cos sie dzieje jakis blad na stronie jesli pisze z poslkimi znakami Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cytryn_126
PostWysłany: Pią Sie 25, 2006 9:37 pm  Odpowiedz z cytatem

Ostrzeżenia: 0/3

Ja też jestem raczej zawiedziony. W ogóle mało się tam panowie przyłożyli, żeby czymś nowym zaciekawić, a ten odcinek był moim zdaniem najmniej ciekawy z całej serii. Ani słowa z kimkolwiek z fabryki, itp.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adam4302
PostWysłany: Sob Sie 26, 2006 12:35 am  Odpowiedz z cytatem

Pojazd: Polski Fiat 126p ST

Nagrał to ktos, moze zdigitalizować i wrzucić na jakiś serwerek??
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 1 z 17
Idź do strony 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Następny
Forum Forum Polskiej Motoryzacji -> Fiat 126p

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Skocz do: