Autor Wiadomość
<  FSM Polski Fiat 126p 650E FL (1994)
Tomek126p
PostWysłany: Pon Kwi 23, 2007 9:57 pm  Odpowiedz z cytatem

Pojazd: Fiat 126p 1994 export |SPRZEDANY|

Witam!mam na imie Tomek i mam 16 lat a to moje pierwsze autko Maluszek Smile Kupiłem go jakies półtora tygodnia temu za 400zł z wsii Laughing Kaszelek był w cienkim stanie blachy i silnik bdb ale byly takie glupie pierdoly ktore trzeba bylo naprawic bo razily w oczy Confused ale juz to wszystko ponaprawialem i jest git jeszcze tylko jakies bajery i bedzie ladny maluszek,taki o jakim marzylem Very Happy musialem wymienic plastik pod kiere,lampe tyl kupilem dekle i felgi pomalowalem na czarny mat,odkurzylem,wypastowalem i umyłem silnik z kolega z forum Hipo1990. No i jakies bajery w elektryce porobilem Wink A teraz troche o maluszku,jest to rok 1994 FL wiec z serii ostatnich FLi,jest to wersja eksportowa z tego co wlasciciel powiedział,ma uchylne tylne szyby,katalizator,wnetrze boczki drzwi,deske i tylne boczki ma w kolorze szarym a nie czarnym jak większosc maluszkow,ma wszystko przeglad,ubezpieczenie itp... Very Happy a oto foty jak chcecie cos jeszcze wiedziec to pisac Wink aaa i to co chce w nim zrobic to klosze tyl biale,kierunki przod i bok rowniez na bialo,jakas kiere kupic,no i czeka niedlugo bede juz mial fotele lotnicze bo moje są z zagłowkami i straszliwie zniszczone,pociete i dziurawe i fotel kierowcy jest zarwany Confused ale juz mam umuwione na zlomie jak jakis kaszel przyjedzie z ladnymi fotelami lotniczymi i tylna kanapa to koles mi wyjmie i cena jest ustalona 60zł (taty kolega) Laughing Ok koniec gadania..czas na foty Wink

Dzień po kupnie Arrow

A teraz wygląda tak Arrow

SPRZEDANY Sad

Ostatnio zmieniony przez Tomek126p dnia Pon Kwi 23, 2007 10:26 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Arczi remont Licencji
PostWysłany: Pon Kwi 23, 2007 10:04 pm  Odpowiedz z cytatem

Pojazd: Warszawa/Syrena/126p

Brawo...ładnie ładnie

Załatw albo ''Kryszakowe'' albo małe FL'owskie kołpaczki i będzie jeszcze ładniejszy,lakier orgialny ?? Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Tomek126p
PostWysłany: Pon Kwi 23, 2007 10:08 pm  Odpowiedz z cytatem

Lakier orginalny Wink byl jak widac na pierwszych fotach wyblaky i bylo duzo malych rys albo pod pasta tempo wszystko zeszło i Bombelek sie świeci jak psu jajca Laughing

SPRZEDANY Sad
Powrót do góry
Gość
PostWysłany: Pon Kwi 23, 2007 10:21 pm  Odpowiedz z cytatem

Ostrzeżenia: 0/3

Autko przepiękne!! Cena również bardzo słuszna. Tylko... co w tym aucie robi tłumik z katalizatorem?? Na 1 zdjęciach widać zwykły tłumik a później inny (możliwe, że z katalizatorem->nie widać dokładnie). Bez CUT-OFF jeden strzał i masz po katalizatorze (sprawdzałem w swoim HE i na pych ruszyłem nim na starym sypiącym się tłumiku i rzeczywiście wypalił się trochę).
Popieram przedmówcę lecz do tego auta (rocznik, pakiet wyposażenia) jedyne słuszne będą kołpaki pełne czyli tzw. BISowskie.

Gratuluję zakupu wspaniałego FLa. To jest autko Smile

PS>Nie mamy daleko do siebie, więc trzeba by się kiedyś spotkać i sesyjkę strzelić Smile
Powrót do góry
Tomek126p
PostWysłany: Pon Kwi 23, 2007 10:24 pm  Odpowiedz z cytatem

Buheheh pokrzanilo mi sie tamta fota brudnego silnku to nie moj kaszel tylko brata Hipo1990 mam foty jego i mojego malucha w jednym folderze i mi sie foty pomyliły z gory sorry Embarassed

EDIT

juz fota zmieniona Wink

SPRZEDANY Sad
Powrót do góry
bartong44
PostWysłany: Pon Kwi 23, 2007 10:27 pm  Odpowiedz z cytatem

Pojazd: Fiat 126 Personal4 652ccm 1983

no bardzo ladny, odmaluj felgi na szary lub srebry kolor i zamontuj te male kolpaczki i bedziesz mial pieknego seryjnego FLa
PostWysłany: Pon Kwi 23, 2007 10:29 pm  Odpowiedz z cytatem

małe mi sie nie podobają zabardzo Wink najwyzej jak bede na zlomie bo czesto jestem i beda bisowskie to kupie bo za takie dekle 4szt 5zł zapłace hehe Laughing

SPRZEDANY Sad
Powrót do góry
bartong44
PostWysłany: Pon Kwi 23, 2007 11:13 pm  Odpowiedz z cytatem

Pojazd: Fiat 126 Personal4 652ccm 1983

takie sa obrzydliwe Cool
no i wywal tego wing comandera z klapy Wink
PostWysłany: Pon Kwi 23, 2007 11:16 pm  Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz pełen oryginał to tylko i wyłącznie pełne, BISowskie kołpaki. Zresztą czy w '94 roku były jeszcze stosowane te małe? Rolling Eyes

PS>Chętnie przeczytam odpowiedź po kiego katalizator?? Wiesz może skąd on w tym aucie?? Przecież to droga zabawka i zdecydowanie nie do tego auta.
Powrót do góry
Tomek126p
PostWysłany: Pon Kwi 23, 2007 11:30 pm  Odpowiedz z cytatem

Jak go kupilem to juz byl katalizator mi tam on nie przeszkadza bo bardzo zadko sie nim przejade gdzies w lesie itp... Wink narazie niech sobie zostanie ale slyszalem ze w kaszlu seryjnie chyba tez pakowali ten katalizator Rolling Eyes

SPRZEDANY Sad
Powrót do góry
mily_bydgoszcz
PostWysłany: Pon Kwi 23, 2007 11:44 pm  Odpowiedz z cytatem

Pojazd: FSM PF 126p FL '93

GraND napisał:
Zresztą czy w '94 roku były jeszcze stosowane te małe? Rolling Eyes

Były. z resztą w elegantach też były.

Tomek, maluszek zajebisty, w świetnym stanie i za świetne pieniądze. Tak jak mówili przedmówcy załóż pełne bisowskie kołpaki, żeby było wszystko jak ze z fabryki. Tylko teraz już ciężko dostać takie kołpaki, ale mam nadzieje że się uda.
Tomek, co do białych kloszy na tył i innych tego typu zmian to nie rób tego! Szkoda takiego pięknego maluszka, żeby robić z niego wiejski tuning. Tak samo jak chcesz zmieniać fotele to jeżeli lotki to wstaw grocliny, albo zmień na takie jak masz czyli ze zagłówkami, bo jak dla mnie wstawianie jakiegoś rzemiesła to też skundlanie.
Ale oczywiście gratuluję zakupu, pozdrówki: Miły

Ostatnio zmieniony przez mily_bydgoszcz dnia Pon Kwi 23, 2007 11:52 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Gość
PostWysłany: Pon Kwi 23, 2007 11:51 pm  Odpowiedz z cytatem

Miły nie słyszałem by w elegantach były te małe normalne dekle (były albo pełne albo osłonka piast taka czarna). Być może jestem nie doinformowany.

Katalizatory były tylko i wyłącznie w elegantach od grudnia '96 i musiał wtedy być montowany pochłaniacz par paliwa, gaźnik z czujnikiem zamknięcia przepustnicy, nanoplex i inne bajery by katalizatora nie uszkodziło.
Proponuję byś sprzedał ten tłumik z katalizatorem i założył oryginalny tłumik (za 60zł dostaniesz w sklepie a za ten z katalizatorem jeśli jest w idealnym stanie dostaniesz ok. 150zł).
Powrót do góry
mily_bydgoszcz
PostWysłany: Pon Kwi 23, 2007 11:57 pm  Odpowiedz z cytatem

Pojazd: FSM PF 126p FL '93

[quote="GraND"]Miły nie słyszałem by w elegantach były te małe normalne dekle (były albo pełne albo osłonka piast taka czarna). Być może jestem nie doinformowany.

Dokładnie mówiąc to było tak, że te czarne normalne dekle robili do 94 roku, czyli do końca FL-i, równolegle do tych kołpaków co mam ja i Kryszak.
W elegancie powrócili do tych dekli w 97 roku, robili je równolegle z wersjami wyposażonymi w pełne kołpaki lub biedniejszymi wersjami z grzybkami na piastach. Z tym że przy elegancie na tych deklach nie było już logo FSM, a był napis polski fiat.
Tak więc czarne dekle robili do końca FL-a, potem była przerwa do 97 roku i od 97 roku znowu w uboższych wersjach.
Jak znajdę zdjęcie takiego to zapodam.

Co do dekli w roku 94 w FL-u - jak mówiłem były, z tym że były w mniejszości. Zdecydowana większość FL-i z roku 94 miała pełne kołpaki - przynajmniej ja tak zaobserwowałem.
Powrót do góry
Mikry
PostWysłany: Wto Kwi 24, 2007 12:08 am  Odpowiedz z cytatem

Pojazd: O różnej ilości kół

Przyznam, że to trochę dziwnie chyba brzmi.
Delmut
PostWysłany: Wto Kwi 24, 2007 12:27 am  Odpowiedz z cytatem

Pojazd: Fiat & Seat

Mikry, odpisz prosze na priva...

Powrót do góry
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 1 z 2
Idź do strony 1, 2  Następny
Forum Forum Polskiej Motoryzacji -> Off-Topic -> Zsyp

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Skocz do: