Autor Wiadomość
<  Nasze forumowe problemy...
Cytryn_126
PostWysłany: Sob Cze 23, 2007 7:58 pm  Odpowiedz z cytatem

Ostrzeżenia: 0/3

Od jakiegoś czasu przymierzaliśmy się do założenia tego tematu, i zdaje się że oto nadeszła właściwa chwila. Jak powszechnie wiadomo, od pewnego czasu na forum nie jest już tak sympatycznie, przyjaźnie i rodzinnie jak było jeszcze choćby rok temu. Są za to kłótnie i niezdrowa rywalizacja. Zdaje się, ze macie podobne odczucia, zatem jako moderatorzy prosimy Was, byście pomogli nam rozwiązać te problemy. Zdecydowaliśmy się utworzyć ten temat właśnie w strefie a nie na ogólnym, ponieważ to Wy stworzyliście to forum, Wy wnieśliście w nie tyle ciepła i szczerej przyjaźni i w związku z tym na Waszej opinii zależy nam najbardziej. Chciałbym aby każdy spróbował opisać co według niego stało się przez to półrocze z forum że nie jest już tak jak dawniej, czyli po prostu gdzie tkwią Waszym zdaniem główne problemy, oraz w miarę możliwości spróbujcie podać jakieś możliwości ich rozwiązania. Tak sobie tu luźno i szczerze (mam nadzieję) porozmawiamy i może uda nam się odbudować to, co było kiedyś. Mile widziana jest również konstruktywna krytyka odnośnie pracy moderatorów. Zapraszam cały AleFiat Team do wylania swoich żalów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mikry
PostWysłany: Sob Cze 23, 2007 8:07 pm  Odpowiedz z cytatem

Pojazd: O różnej ilości kół

Mnie na przykład, proszę Pana, tego, no... GraND od samego początku wkurwia ale nie widzę, proszę Pana, możliwości rozwiązania tego problemu bo jak się go wypierdoli to się niepotrzebnie zrobi atmosfera jak, proszę Pana, z Lajkonikiem i FSOAK.
4971
PostWysłany: Sob Cze 23, 2007 8:22 pm  Odpowiedz z cytatem

Pojazd: Fiat 126 Happy End 0482

Niestety, też mnie GraND po prostu DRAŻNI. Obojętnie co człowiek napisze, zaraz jest to przez niego poprawiane, albo (o zgrozo) pisze to samo, ale w taki sposób, zeby sprawiało wrażenie że to jego myśl....
On ma najlepsze (wszystko), najrzadsze, wie wszystko (ile on to HE nie widział, ile Cabrio mógł kupić) itd.
A sam niestety kłamie - kilka nicków na allu ale nie jego (nie, to nie on, to jego ojciec sprzedaje - on u niego tylko tą licencie licytuje - no chore to). Fakt - uwalić się go nie da (patrz FSOAK). Tylko na FSOAK tez tak się zaczęło i teraz praktycznie jest tam cienizna (do podziemia zeszli?). Ostatnimi czasy głównie czytam tutaj (przykre) - rzadko piszę, choć tematów nadal jest sporo...
- Peugeot Berlingo 1,6 HDI

www.starorzeka.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
SZISZIN
PostWysłany: Sob Cze 23, 2007 8:22 pm  Odpowiedz z cytatem

Pojazd: Trochę tego złomu się nazbierało ;)

Nie jest to niestety przypadłość tylko tego forum - podobne rzeczy dzieją się także na innych. Przykre jest to, że na forum, gdzie powinna ludzi jednoczyć wspólna pasja jest miejsce dla małostkowych zachowań wynikających chyba z jakiś kompleksów lub zwyczajnego prostactwa. Myślę, że warto było by pomyśleć aby forum i klub był miejscem gdzie spotykają się ludzie życzliwi i gotowi do pomocy a nie czekający tylko na okazję aby dołożyć do pieca. Dobrze poradzono sobie z tym na forum Stowarzyszenia FSO AUTOKLUB - poprostu bany i czas na refleksję. Jeżeli ktoś potrafi się na nią zdobyć to wraca a jeżeli dalej mu słoma z butów wystaje - żegnaj. Rzeczywiście czas na to aby zadbać o jakość a nie o ilość
Lu - blin, kochany Lublin
To najpiękniejsze z wszystkich polskich miast...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cytryn_126
PostWysłany: Sob Cze 23, 2007 8:23 pm  Odpowiedz z cytatem

Mikry napisał:
(...) ale nie widzę, proszę Pana, możliwości rozwiązania tego problemu

Każdy problem da się jakoś rozwiązać. Nie może być tak, że przez jedną osobę cierpi dużo innych użytkowników i w efekcie całe forum kuleje.
Powrót do góry
SZISZIN
PostWysłany: Sob Cze 23, 2007 8:39 pm  Odpowiedz z cytatem

Cytryn_126 napisał:
Mikry napisał:
(...) ale nie widzę, proszę Pana, możliwości rozwiązania tego problemu

Każdy problem da się jakoś rozwiązać. Nie może być tak, że przez jedną osobę cierpi dużo innych użytkowników i w efekcie całe forum kuleje.

Problem powstaje wówczas, kiedy dajemy się wciągać w głupią polemikę. Jeżeli ktoś nas irytuje, to poprostu zostawiamy temat i go nie podejmujemy.
Ta swoista "banicja" doprowadziła by do tego, że albo taki osobnik zdobył by się na refleksję albo sam wycofał z forum - no bo po co na nim być kiedy chcę wku.... a nikt nie daje się wku.....
Powrót do góry
Cytryn_126
PostWysłany: Sob Cze 23, 2007 8:51 pm  Odpowiedz z cytatem

SZISZIN napisał:
no bo po co na nim być kiedy chcę wku.... a nikt nie daje się wku.....

No widzisz i tu jest cały problem, jezeli o Granda idzie. On nie chce nikogo wku... On poprostu nie zdaje sobie sprawy, że jego wypowiedzi mogą kogoś doprowadzić do szału. Nie może to do niego dotrzeć, że on tu w czymś zawinił. Albo udaje głupiego, ale raczej watpie w tę druga wersję. Patrz na przykład kilka ostatnich postów w temacie o allegro. I to jest własnie trudne do ugryzienia. Bo gdyby on wszystkich wku... umyślnie, to nikt nie miałby najmniejszych skrupułów, żeby go poprostu zbananować. Z prywatnych moich z nim rozmów wynika, że jemu bardzo zależy na tym, żeby to forum poprawić. Pewne uwagi i spostrzeżenia odnośnie utrzymywania porzadku na forum, czyszczenia tematów, itp są w 100 % zbieżne z moimi. Korozja napisał, chyba zresztą słusznie, że on się na tym forum czuje jak w domu - dosłownie, każdą wolną chwilę tu spędza, pisze post za postem, tylko że te posty są napisane dosyć specyficznie i przeważnie nic nie wynika, tak jak 4971 zauważył. Uogólniając to nie sądzę również, aby ktokolwiek chciał tu kogoś wku... umyślnie, bo i po co ?

Ostatnio zmieniony przez Cytryn_126 dnia Sob Cze 23, 2007 9:17 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
bartong44
PostWysłany: Sob Cze 23, 2007 9:10 pm  Odpowiedz z cytatem

Pojazd: Fiat 126 Personal4 652ccm 1983

pomijajac kwestie granda przez ten rok zaczelo nas odwiedzac wiecej ludzi i mysle ze czesc z nich poprostu trafila pod zly adres gdyz nie jestesmy forum stricte maluchowym

Ostatnio zmieniony przez bartong44 dnia Pią Lut 03, 2012 3:41 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
MAD_DOGG
PostWysłany: Sob Cze 23, 2007 11:40 pm  Odpowiedz z cytatem

4971 napisał:
Niestety, też mnie GraND po prostu DRAŻNI. Obojętnie co człowiek napisze, zaraz jest to przez niego poprawiane, albo (o zgrozo) pisze to samo, ale w taki sposób, zeby sprawiało wrażenie że to jego myśl....
On ma najlepsze (wszystko), najrzadsze, wie wszystko (ile on to HE nie widział, ile Cabrio mógł kupić) itd.
A sam niestety kłamie - kilka nicków na allu ale nie jego (nie, to nie on, to jego ojciec sprzedaje - on u niego tylko tą licencie licytuje - no chore to). Fakt - uwalić się go nie da (patrz FSOAK). Tylko na FSOAK tez tak się zaczęło i teraz praktycznie jest tam cienizna (do podziemia zeszli?). Ostatnimi czasy głównie czytam tutaj (przykre) - rzadko piszę, choć tematów nadal jest sporo...

Ja nie mam czasu tyle dziś już pisać, ale ta wypowiedz oddaje prawie wszystko co myśle!

P.S.
I właśnie w temacie o tapicerkach Grand napisał pod moim postem bardzo odkrywczą uwagę Rolling Eyes Może jemu chodzi o jak największą ilość postów? Ehhhh...
Mikry
PostWysłany: Nie Cze 24, 2007 1:33 am  Odpowiedz z cytatem

Najbardziej zaś u GraNDa rozwala mnie to, że gdy ktoś pluje mu w twarz on odpisuje w taki sposób jakby mu deszczyk padał.

PS. MAD - Minęliśmy się dziś na Julianowskiej, Ty skręcałeś w Łagiewnicką a ja z Bilami przemknąłem obok w ich Vectrze Wink Zdążyłem jednak zarejestrować, że felgi Masz już w komplecie Wink
Korozja
PostWysłany: Nie Cze 24, 2007 9:50 am  Odpowiedz z cytatem

Pojazd: jedyny prawdziwy

Jest problem - Grand
Panowie wszyscy wiemy że gość jest nie refolmowalny, ostatnio po spięciu gdy usuwałem mu linka do aukcji tego 73 z któregoś z kolei tematu, tak jakby nie mógł zrozumieć że wystarczy link w jednym temacie i wszyscy go zobaczą, wymieniłem z nim kilka priv'ów
oto co mi napisał
Cytat:
Niestety serio piszę. Praca moderatorów z działu Fiat 126p jest żenująca, popiera mnie dużo osób i jesteśmy skłonni wysłać prośbę o przystawienie Was do porządku do głownego Moderatora FPMu i gwarantuję Ci, że niebawem tak się stanie. To co się na Forum dzieje to jest jakiś jarmark. Nie potraficie porządku na Forum utrzymać to należy Was zmienić albo upomnieć.

Moim zdaniem błąd moderatorów tak jak i mój polega na tym że nie uwaliliśmy go zaraz po pierwszym naszym starciu pare miesięcy temu. Trzeba było go wtedy całkowicie wyedytować i prawdopodobnie odpuścił by sobie to forum.

następna sprawa gość bardzo dużo edytuje swoje posty nawet te napisane pare miesięcy temu
przykład na samym dole wątku
http://syrena10.vipserv.org/forum/viewtopic.php?t=632&postdays=0&postorder=asc&start=75
moim zdanie nic nie znaczący post wyedytowany po 2 miesiącach po co Question

Musimy razem wymyśleć jakiś sposób na rozwiązanie sprawy
Wymyśliłem żeby gylu usunął mu konto i niech pisze od nowa na nowym niku może się wtedy opamięta i nie będzie szedł na ilość postów.
można też wyedytować go całego i usunąć z forum ale wydaje mi się to zbyt drastyczne.

Co robimy Panowie
Question

Mało casu, kruca bomba, mało casu ...

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MAD_DOGG
PostWysłany: Nie Cze 24, 2007 10:21 am  Odpowiedz z cytatem

Ten priv to przegięcie pały.
Ja jestem za usunięciem obecnego konta.
SZISZIN
PostWysłany: Nie Cze 24, 2007 1:09 pm  Odpowiedz z cytatem

Fakt, ten priv to przegięcie. Ale doskonale koresponduje z tym co wypisuje na forum. Facet jest niesamowicie zakręcony na punkcie Malczanów, co w połaczeniu z infantylnością i pragnieniem bycia dostrzeżonym i docenionym, daje to, co daje. Temat "muzeum 126p", z całym szacunkiem dla tego pomysłu, jest tego potwierdzeniem. Myślę, że zmiana nicku nic tu nie zmieni i albo się go zaakceptuje z całym "inwentarzem" ( pracując nad "wyprowadzeniem go na ludzi" czytaj: ignorowaniem niektórych jego postów i komentarzy co da mu może trochę do myślenia) albo wywali w kosmos.
No chyba, że coś będzie szponcił ze skargami - wtedy definitywny aut
Powrót do góry
Mikry
PostWysłany: Nie Cze 24, 2007 1:43 pm  Odpowiedz z cytatem

Sam nie wiem. Teoretycznie szkoda byłoby wywalić wszystkie jego posty bo trochę też do tematu 126-ek wniósł - faktem jest jednak, że posty coś wnoszące stanowią odsetek wszystkich.
Koleś jest po prostu świrem w zakresie Malców co ma swoje zalety (ja też parę lat temu - gdy jeszcze mi się chciało - wydzwaniałem do różnych dyrektorów fabryk i OBR-ów, jeździłem po różnych muzeach i kolekcjach tych bardziej i mniej oficjalnych) ale podstawowa wada jest taka, że stara się całe to Forum ustawić "pod siebie", czego wynikiem jest też chyba edytowanie postów sprzed dwóch miesięcy - tak, żeby wszystkie wypowiedzi do siebie pasowały.
Z drugiej strony wypierdolenie KajTana z funkcji moderatora działu 125p spowodowało to, że się obraził i przestał udzielać i od tego momentu odwiedzanie działu dotyczącego Dużych Fiatów stało się przyjemnością, bez poczucia winy, że wklepało się tam jakiś nowy post.
SZISZIN
PostWysłany: Nie Cze 24, 2007 2:23 pm  Odpowiedz z cytatem

Mikry napisał:
Z drugiej strony wypierdolenie KajTana z funkcji moderatora działu 125p spowodowało to, że się obraził i przestał udzielać i od tego momentu odwiedzanie działu dotyczącego Dużych Fiatów stało się przyjemnością, bez poczucia winy, że wklepało się tam jakiś nowy post.

HUUUUUUUUUUUUUUUUURA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Przepraszam za OT, ale nie mogłem się powstrzymać... Embarassed
Powrót do góry
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 1 z 23
Idź do strony 1, 2, 3 ... 21, 22, 23  Następny
Forum Forum Polskiej Motoryzacji -> Fiat 126p -> Strefa klubowa AleFiat.pl

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Skocz do: