Autor Wiadomość
<  AlePiknik - 6-8.06.2008
ISO-lator
PostWysłany: Pią Maj 02, 2008 6:23 pm  Odpowiedz z cytatem

Pojazd: kici Fiat

Od jakiegoś czasu świta mi po głowie takie "spotkanie piknikowe" na następny rok które by można zorganizować w moich rejonach, a dokładniej Spała, Inowłódz i okolice, dzisiaj nawet trochę fotek porobiłem, dosyć interesujące krajobrazy są w moich okolicach.
BMW 325e (e30) '86
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
KRYSZ4K
PostWysłany: Sob Maj 03, 2008 7:37 pm  Odpowiedz z cytatem

Pojazd: PF 126P FL 1994r

niestety chłopacy, ale ja odpadam, tak samo pisałem rok temu, jednak od tamtej pory troche mi sie sprawy poprzestawiały,

głównym problemem jest kasa, cholera moja głupota a może pech - głównie mandaty, a w dodatku przede mną jeszcze kilka sporych wydatków, poza tym Malucha musiałbym technicznie przygotować, głównie przednie zawieszenie, a podejrzewam że podróż 2x 600km pewnie skończyłaby sie jakąś awarią... Rolling Eyes

narazie jestem w takiej sytuacji, że nie moge zbytnio sza$tać, a chciałbym sie jak najlepiej przygotować do takiej wprawy, aby wynieść z niej jak najwięcej przyjemności, a już raz wracałem z Krakowa do Suwałk z 3 poważnymi usterkami na głowie - taki stres to nie dla mnie!

może za rok... Confused bardzo bym chciał! naprawde! Wink
bartong44
PostWysłany: Sob Maj 03, 2008 8:54 pm  Odpowiedz z cytatem

Pojazd: Fiat 126 Personal4 652ccm 1983

to podjedz pociagiem chopie, odbierzemy cie Twisted Evil

Ostatnio zmieniony przez bartong44 dnia Czw Lut 02, 2012 3:49 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
smutny
PostWysłany: Nie Maj 04, 2008 8:33 pm  Odpowiedz z cytatem

Pojazd: FIAT 126 FL'87 Azurro, Niewiadów N-250cb '92, Fiat Punto II GO! 2001 Blue Metro, Fiat Punto MY2012 0.9 Twinair S&S Lime, Romet Zenit '94, Flaming '74

Sorki Pany że dopiero teraz, ale miałem problemy z netem.
Będę na pewno Wink jestem za tym żeby zorganizować takie spotkanko tak jak Kamil pisał większym nakładem własnym grupy niż sponsora (bez większej oprawy ale przedewszystkim żeby sie spotkać , autka pooglądać, pogadać ), czyli prowiant i płyny we własnym zakresie co by odciążyć głowy organizatorów przynajmniej w tym aspekcie, no i oczywiście jestem za zrzutką na Nasz Pikniczek(fajnie by było mieć kolejną nalepe ze zlotu Very Happy )Razz
ISO-lator
PostWysłany: Pon Maj 05, 2008 6:59 pm  Odpowiedz z cytatem

Dobra Panowie!
Kamil, powiedz nam na jakim etapie jesteś jeśli chodzi o przygotowanie zlotu? chciał bym wiedzieć jakie są szanse żeby wszystko przygotować i zrealizować, bo jak widać forumowicze zaczynają już snuć jakieś alternatywne plany, przede wszystkim chciał bym aby można było już ogłosić zlot jako taki.
BMW 325e (e30) '86
Powrót do góry
kamil.calik
PostWysłany: Wto Maj 06, 2008 2:34 pm  Odpowiedz z cytatem

Pojazd: Opel Astra G 1.6 16V

Sprawa wygląda w ten sposób - organizator Dni Skały chce włączyć nasz zlot w program ich imprezy. W tym momencie do dogrania jest tylko nocleg, no i opracowanie kosztów. Muszę wiedzieć ile jest załóg chętnych, żeby przygotować miejsce na pokaz naszych samochodów, i rozplanować jakąś składkę od nas. Zlot miałby się rozpocząć w sobotę, ale wiadomo, że w piątek pewnie część gości zjedzie, jak np. Grzesiek, bo szkoda wymagać, żeby chłopak się stawił na 9:00 w Skale, bo musiałby z domu wyjechać pewnie ok. północy.

Trasę rajdu przygotuję, tu nie ma problemu. Konkrety dotyczące przejazdu, ewentualne przystanki to też moja brocha. Nocleg też nagram. Plakaty będziemy mieli z gminy, oni umieszczą nas na swoim plakacie.

Potrzebne będzie:
1. Naklejki na szyby z tytułem zlotu, datą, itp. ISO, dałbyś radę opracować taki projekt naklejki? Oceniłbyś jaki będzie koszt wyprodukowania ich?

2. Trzeba by zamieścić na naszym forum jakiś baner reklamujący zlot, i przy okazji program tych dni Skały. Ja się na tym nie znam, i tego się nie podejmuje. Kto da radę?

3. Puchary dla zwycięzców rajdu, pokazów, itd. funduje gmina.

4. Czy ktoś mógłby w jakiś sposób powiadomić TVN Turbo, ewentualnie jakąś inną stację? Ja napiszę do gazet, żeby nas rozreklamować.

5. Pozostaje kwestia poinformowania ludzi z innych forum, typu F&F, Terytorium 126, może udało by nam się zebrać jakąś większą ekipę?

6. Pozostaje kwestia żarcia - czy każdy przywozi ze sobą kiełbasę czy jakieś inne jedzonko, czy robimy jakąś ogólną ściepę? Ja postaram się wynegocjować jakiś posiłek regeneracyjny na trasie rajdu w normalnej cenie, która będzie się zawierać w kwocie wpisowego.

7. Musicie mieć ze sobą jakieś śpiwory, czy cuś, bo w Sheratonie albo w Hiltonie to my nie zamieszkamy Very Happy

Dajcie Panowie jak najszybciej znać ile załóg będzie, bo to też będę musiał podać do Policji i Straży Pożarnej, żeby nam wykminili miejscówkę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ISO-lator
PostWysłany: Wto Maj 06, 2008 5:42 pm  Odpowiedz z cytatem

Jeśli już to zlot odbędzie się pod tytułem "AleFiat! - Spotkanie Piknikowe"
BMW 325e (e30) '86

Ostatnio zmieniony przez ISO-lator dnia Wto Maj 06, 2008 6:43 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
kamil.calik
PostWysłany: Wto Maj 06, 2008 5:45 pm  Odpowiedz z cytatem

Korozja zgodził się na użycie tej nazwy?
Bo będę musiał podać jakieś konkrety dotyczące nazwy, którą mają umieścić na plakatach organizatorzy Dni Skały.

Piszesz się ISO na zrobienie tych nalepek?
Powrót do góry
ISO-lator
PostWysłany: Wto Maj 06, 2008 7:00 pm  Odpowiedz z cytatem

Tak Korozja zgodził się na nazwę "AleFiat! - Spotkanie Piknikowe" ale pamiętaj że nie może być żadnej wzmianki typu "AleZlot" lub samo "Zlot" jest to zarezerwowane dla imprezy w Krzeszowicach, jak wszystko dobrze pójdzie Spotkania piknikowe będą odbywać się podobnie jak AleZlot z mniejszą pompą, ale za to w różnych rejonach.
Oczywiście że zajmę się kwestią poligraficzną samej imprezy, czyli naklejki, identyfikatory, dyplomy i tym podobne, zauktualizowana będzie również strona alefiat.pl, metodą szybkościową no ale czasu nie ma dużo.
Kamil, będę do ciebie dzwonił dzisiaj bądź jutro w celu omówienia pewnych spraw, baner wstawi sie na forum jak i na sama stronę alefiat.pl, jeśli chodzi o informacje na F&F czy Terytorium to mogę się tym zająć.
Co do noclegu to dobrą sprawą był by jakiś OSiR lub inny camping, w grę wchodziła by też jakaś sala sportowa w pobliskiej szkole.
Sprawa jedzenia to też kwestia wymagająca ustalenia, zależy czy poprzez uczestnictwo w dniach Skały udało by sie jakoś powiązać z kimś na tej imprezie i za jakąś sumę ustalić posiłki dla uczestników imprezy, bo rozumiem że będziemy mieli wydzielony kawałek terenu gdzie będą stały nasze auta, i pewnie będzie się przewijało sporo osób gdzie nie koniecznie będzie dobrze rozstawić grilla i smażyć sobie kiełbaski, wszytko zależy od charakteru imprezy i miejsca gdzie będziemy sie znajdować.
BMW 325e (e30) '86
Powrót do góry
kamil.calik
PostWysłany: Sro Maj 07, 2008 1:19 pm  Odpowiedz z cytatem

http://img369.imageshack.us/my.php?image=programdniskay2008zw7.jpg

Tutaj mam proponowany plan Dni Skały, mamy pole manewru w sobotę i niedzielę o której praktycznie chcemy.

Opracowałem ze szczegółami trasę Rajdu Szlakiem Orlich Gniazd! Smile

Z oczywistych powodów nie mogę Wam powiedzieć wszystkiego ze szczegółami, bo nie będzie niespodzianki, ale nakreślę Wam jak ja to widzę:

Startujemy w sobotę 7.VI. Odprawa zawodników przewidziana jest od godziny 8:00 rano.

Początek trasy: parking pod zamkiem w Korzkwi, pierwszym zamkiem na trasie Orlich Gniazd. Wybrałem to miejsce z racji dużego parkingu, gdzie możemy ustawić nasze maszyny.

Jednym z punktów przelotowych będzie okazały Zamek w Ogrodzieńcu, natomiast finał trasy będzie miał miejsce w miejscowości Żarki, a dokładniej na olbrzymim parkingu w Leśniowie.

Na trasie rajdu nie zabraknie niespodzianek, konkursów, testów sprawnościowych, itp.

Czekam teraz na Wasz odzew, ponieważ muszę dograć sprawy prawne i urzędowe, a nie zostało dużo czasu.
Powrót do góry
kamil.calik
PostWysłany: Sro Maj 14, 2008 10:47 pm  Odpowiedz z cytatem

Chłopcy, klepnąłem nocleg wraz z parkingiem na nasze bryki. Jest to remiza OSP w miejscowości Smardzowice, co prawda rzucili wysoką cenę - 1000 zł za weekend bez ograniczeń ilości osób. Wstępnie zaklepałem ten nocleg, mam dać znać do środy. Jeszcze jutro i w piątek będę gadał z właścicielami dwóch miejscówek, może znajdę coś tańszego, i może ciepłe żarcie będzie na miejscu Smile Już jest zajebiście! Smile
Powrót do góry
Korozja
PostWysłany: Czw Maj 15, 2008 12:08 pm  Odpowiedz z cytatem

Pojazd: jedyny prawdziwy

kamil jak chcesz wygospodarować 1000zł bo chyba nie z wejściówek Question

Mało casu, kruca bomba, mało casu ...

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pterock
PostWysłany: Czw Maj 15, 2008 3:07 pm  Odpowiedz z cytatem

Pojazd: 126p 1977, 126p 1982, 125p 1969

z oplaty startowego troche wpadnie, ale racja, troche juz pozno na sponsorow....
PostWysłany: Pią Cze 06, 2008 12:11 am  Odpowiedz z cytatem

Panowie, dzwonił do mnie niejaki p. Puszkiewicz z TVN Turbo, zapowiedział się wstępnie na trasie rajdu i na paradzie w niedzielę. Wykazuje zainteresowanie również "Dziennik Zachodni Katowice". Wysłałem też maile z informacją o imprezie po krakowskich gazetach. Zobaczymy kto się pojawi.
Powrót do góry
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 2 z 2
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Forum Forum Polskiej Motoryzacji -> Fiat 126p -> Strefa klubowa AleFiat.pl

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Skocz do: