Autor Wiadomość
<  Zmiany w strefie
smutny
PostWysłany: Sro Cze 11, 2008 8:49 pm  Odpowiedz z cytatem

Pojazd: FIAT 126 FL'87 Azurro, Niewiadów N-250cb '92, Fiat Punto II GO! 2001 Blue Metro, Fiat Punto MY2012 0.9 Twinair S&S Lime, Romet Zenit '94, Flaming '74

przyłączam się Razz
Lista chetnych....
- Korozja
- 4971
- kamil.calik
- bartong44
- SZISZIN
- ISO-lator
- KRYSZ4K
- GR235I3K
- lukaszc
- pterock
- smutny
dave
PostWysłany: Sro Cze 11, 2008 10:55 pm  Odpowiedz z cytatem

Pojazd: Polski Fiat 125p`80 Polski Fiat 126p `88

Lista chetnych....
- Korozja
- 4971
- kamil.calik
- bartong44
- SZISZIN
- ISO-lator
- KRYSZ4K
- GR235I3K
- lukaszc
- pterock
- smutny
- dave

także się przyłączę mimo że od jakiegoś czasu słabo się udzielam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Korozja
PostWysłany: Sro Cze 11, 2008 11:24 pm  Odpowiedz z cytatem

Pojazd: jedyny prawdziwy

Panowie więc widzę że sprawy ruszają z miejsca
teraz trzeba ustalić jakieś przejrzyste zasady, a jako że jesteśmy tutaj pionierami to chętnie poznam wasze zdanie na temat rozwoju klubu AleFiat

To ja pierwszy napisze jak to widzę

Proponuje obciążyć członków klubu coroczną organizacją AlePikniku w różnych regionach kraju, nie wspomne już o takich pierdołach jak uczestnictwo w tych zlotach panie Kryszak, sziszin, 4971 i inni Smile

Nabór nowych członków klubu jedynie z poznanych na zlotach lub innych imprezach nie przyjmować "wirtualnych pasjonatów"

Myślałem też o przyjmowaniu w szeregi jedynie ludzi z samochodami zadbanymi, np. żeby później nie wstydzić się na zlotach Rolling Eyes choć nie wykluczam pasjonatów z dużą wiedzą o 126p bez samochodu lub z samochodem w remoncie.

Raz w roku organizacja zamkniętej imprezy jedynie dla AleFiatowców i nie koniecznie z Fiatami tak dla wspólnej integracji.

i na razie pomysły mi się skończyły pewno za mało piwa dziś wypiłem

Laughing

A i jeszcze jedno iso czekamy na nową wersje strony Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

Mało casu, kruca bomba, mało casu ...

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Angus
PostWysłany: Sro Cze 11, 2008 11:41 pm  Odpowiedz z cytatem

Pojazd: Polski Fiat 126p 600 1977r. WSK M-06 Z2 1962r. WSK 125 PAK 1975r. WFM S34 1964r. Mercedes Benz W202 1994r.

jeśli wybaczycie mi nieobecność na AlePikniku, to ja też chcę się przyłączyć do Szanownego Zgromadzenia i obiecuję poprawę frekwencji w przyszłości Wink .
MAD_DOGG
PostWysłany: Czw Cze 12, 2008 12:07 am  Odpowiedz z cytatem

Ok, niech strace na to piwo dla prezesów, ale zrobicie mnie też prezesem? Laughing
ISO-lator
PostWysłany: Czw Cze 12, 2008 1:22 am  Odpowiedz z cytatem

Pojazd: kici Fiat

Mad Dogg - Trza było być na AlePikniku i klękać do miecza jak inni, a nie o piwie coś bajdurzyć Very Happy

A tak na serio to moim celem na początku było za wszelką cenę uratowanie AleZlotu i zrobienie go mimo braku pomocy ze strony Artura, później jednak wyszło na jaw że AleZlot jako taki jest na stałe związany z Krzeszowicami i tu był następny problem, to no jak nie kijem to pałą, więc myśle sobie jak nie zlot to będzie Piknik, początkowo miało to być jako AleFiat: Piknik, ale ostatecznie impreza odbyła się jako AlePiknik, jeszcze zanim impreza obrała prawidłowy kierunek, wymyśliłem sobie że AleZlot to jest taka stała coroczna pozycja, ale skoro powstał taki twór jak AlePiknik, to czemu nie miał by się odbywać również co roku, no ale co to za frajda mieć dwa zloty, Kamil wyszedł z pomysłem zrobienia Pikniku w Skale, ja miałem częściowo opracowany plan zrobienia go w moich okolicach, skała była bardziej prawdopodobnym miejscem Pikniku więc odpuściłem sobie imprezę u siebie, po małej analizie byłem już pewny pomysłu który mi świtał w głowie że AlePiknik można zrobić imprezą cykliczną w różnych zakątkach naszego pięknego kraju, tak więc w sezonie 2009 AlePiknik odbywał by się w Okolicach Tomaszowa Maz. a dokładniej Spała, Inowłódz i okolice, w sezonie 2010 były by to Suwałki i okolice, lub na odwrót, w każdym razie tak to mniej więcej mogło by się odbyć, moim zamierzeniem wcale nie było żeby ktoś tam organizował taki zlot, jak widać z tej relacji w przeciągu krótkiego czasu, bo było to jakieś 3-4 tygodnie, z mizernego planu urodziło się coś bardzo fajnego, AlePiknik tylko utwierdził mnie w tym że AleFiat to naprawdę zgrana ekipa która nie boi się żadnego wyzwania.

Pisząc ten tekst nie chciałem żeby zabrzmiał on snobistycznie i egoistycznie, wielkie podziękowania należą się dla Artura "Korozji" za to że któregoś dnia jak do niego zadzwoniłem powiedział że "wszystko pierdoli, AleZlotu nie będzie, sprzedaje auta i chce od wszystkiego odpocząć" Very Happy , zmotywował mnie tym i wtedy prace ruszyły, no i czcigodna osoba Kamila Calika Razz który to podjął ciężkie wyzwanie i ostro zaatakował z planem imprezy gdzie wszystko było opracowane szybciej niż ja miałem na to czas, był koło lutego taki pomysł na AleZlot kolo Skały i teraz nadarzyła się ku temu okazja, naprawdę ogromna robota była tu wykonana i chwała mu za to.

Oczywiście chciałem też podziękować uczestnikom zlotu którzy z miejsca się zgłosili bez oporów nie będąc nawet pewnym co może ich czekać (Grzesiek był jednym z pierwszych którzy się zgłosili), ekipa naprawdę dopisała, bez małych wyjatków, takich jak Mad Dogg, Bronek, Delmut, Dave i paru innych, ale mam nadzieję ze te osoby się poprawią na AleZlocie, co do samej imprezy, to mimo że zdjęcia różnie to ukazują, to myślę że nikt nie poczół się w żaden sposób urażony ani tymbardziej pokrzywdzony.

Artur, stroną zajme się na spokojnie po tym weekendzie bo kupa spraw na głoiwe, a później będzie luźniej, ale nic sie nie bój, zawsze możesz kleknąc do miecza Very Happy
BMW 325e (e30) '86
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
kamil.calik
PostWysłany: Czw Cze 12, 2008 8:01 am  Odpowiedz z cytatem

Pojazd: Opel Astra G 1.6 16V

A jak nie to posypią się bany... Wink

A tak na serio to za rok z chęcią przewiózłbym się w okolice Tomaszowa na jakieś 2-3 dni Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
GR235I3K
PostWysłany: Czw Cze 12, 2008 9:34 pm  Odpowiedz z cytatem

Pojazd: 126p 74' 83' ; 125p 80' ; AUDI 80 B2Q 85'

Za rok to będą okolice Suwałk i zero dyskusji Twisted Evil Impreza min 2-3 dni W planach zwiedzenie okolic Suwałk - Wigry, Sejny, Studzieniczna, Augustów, Dolina Rospudy, Dowspuda Smile Drugiego dnia np Stańczyki i masa innych ciekawych atrakcji integracyjnych. Wiem, że jest pare osób chętnych na taki wypad ... Kwestia skupienia się i myśle, że może być kolejna udana impreza połączona z odpoczynkiem i zwiedzeniem okolic Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
4971
PostWysłany: Czw Cze 12, 2008 10:20 pm  Odpowiedz z cytatem

Pojazd: Fiat 126 Happy End 0482

Korozja napisał:
...nie wspomne już o takich pierdołach jak uczestnictwo w tych zlotach panie Kryszak, sziszin, 4971 i inni Smile

Na wrześniowym zlocie bedę... no po prostu muszę być.....
- Peugeot Berlingo 1,6 HDI

www.starorzeka.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
ISO-lator
PostWysłany: Czw Cze 12, 2008 11:03 pm  Odpowiedz z cytatem

Grześku, wydaje ci się coś, AlePiknik 2009 dawno ustalony gdzie ma być Very Happy, a jak masz inne zdanie to zawsze możesz dostać bana, chyba że klękniesz do miecza to się zastanowię.

4971, jak sie nie pokazesz we wrześniu to oświadczam ze dostaniesz bana Very Happy
Kryszak, ciebie też sie to tyczy Razz
BMW 325e (e30) '86
Powrót do góry
pterock
PostWysłany: Pią Cze 13, 2008 2:25 am  Odpowiedz z cytatem

Pojazd: 126p 1977, 126p 1982, 125p 1969

ja tam moge jechac na dwa pikniki za rok Smile
PostWysłany: Pią Cze 13, 2008 3:30 pm  Odpowiedz z cytatem

Nie no piknik może być tylko jeden, w sumie to mogę odpuścić piknik u siebie, co do Suwałk, to pole namiotowe jest już zaklepane, będzie to działka w miejscowości Bryzgiel niedaleko jest mała i spokojna odnoga jeziora Wigry.
BMW 325e (e30) '86
Powrót do góry
Korozja
PostWysłany: Pią Cze 13, 2008 4:46 pm  Odpowiedz z cytatem

Pojazd: jedyny prawdziwy

a może zrobimy tak że trasa będzie z tomaszowa na suwałki Twisted Evil

Mało casu, kruca bomba, mało casu ...

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
4971
PostWysłany: Pią Cze 13, 2008 6:08 pm  Odpowiedz z cytatem

Pojazd: Fiat 126 Happy End 0482

ISO-lator napisał:
Grześku, wydaje ci się coś, AlePiknik 2009 dawno ustalony gdzie ma być Very Happy, a jak masz inne zdanie to zawsze możesz dostać bana, chyba że klękniesz do miecza to się zastanowię.

4971, jak sie nie pokazesz we wrześniu to oświadczam ze dostaniesz bana Very Happy
Kryszak, ciebie też sie to tyczy Razz

Ok, ale co? gdzie? i jak?

A byliście grzeczni ostatnio? Jak tak to dzieci wezmę....
- Peugeot Berlingo 1,6 HDI

www.starorzeka.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
ISO-lator
PostWysłany: Pią Cze 13, 2008 9:42 pm  Odpowiedz z cytatem

Powiem tak, na AlePikniku chyba nikt się nie poczuł urażony z tytułu ogólnej że tak to nazwę libacji, jeżeli sprawa miała by się tak potoczyć że były by dzieci to wiadomo że impreza pójdzie w inną stronę, wydaje mi się że mamy zwykle w miarę kulturalne towarzystwo które będzie umiało się dostosować, sam osobiście myślałem że towarzystwo będzie powiedzmy "sztywniejsze" ale wspólne grillowanie rozkręciło sytuację, co do zdjęć to może to wyglądać na jakąś straszną popijawę z perspektywy trzeciej osoby, ale ja mam same pozytywne odczucia z mojej strony, nie było żadnej burdy, każdy się dobrze bawił (mam taką nadzieję), i o dziwo pogoda nawet dopisała mimo że troszkę postraszyła, dopiero w wczesnym rankiem padało, ale wszystko szybko wyschło, ja osobiście bym chciał żeby AlePiknik był imprezą o takiej swojskiej (prawie rodzinnej) atmosferze, tak jak to kiedyś w czasach młodości naszych rodziców oraz naszych maluszków.
BMW 325e (e30) '86
Powrót do góry
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 2 z 3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Forum Forum Polskiej Motoryzacji -> Fiat 126p -> Strefa klubowa AleFiat.pl

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Skocz do: