Autor Wiadomość
<  Oh Lord, won't you buy me a Polonez 3D ?
4971
PostWysłany: Pon Mar 28, 2011 4:21 pm  Odpowiedz z cytatem

Pojazd: Fiat 126 Happy End 0482

Akropolis napisał:
Metalika nie dla tego jest boska ze muzycy maja długie włosy i brody tylko dla tego że gra super muzę i ma ostre teksty.Ale pomimo to jej muzycy nie drwią z Jezusa bo jest dla nich święty,podobnie jak dla mnie i dla kilkudziesięciu milionów Polaków.Dla takiej garstki jak wy nie musi być,ale to nie znaczy ze można z niego na publicznym forum robic paszkwile czy to się komus podoba czy nie.Skoro jakiś Dziad widzi w popiersiu kawałek pomnika i ma mnie za spamera to ja mam prawo widzięc to co zobaczyłem i uważam że spamerem jest Sanitariusz który prowokuje takie reakcje.Konsekwentnie domagam się usunięcie tego obelżywego i plugawego zdjęcia z forum.

To się nazywa - "być bardziej papieskim niż papież...".
- Peugeot Berlingo 1,6 HDI

www.starorzeka.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
cezek
PostWysłany: Pon Mar 28, 2011 5:31 pm  Odpowiedz z cytatem

Pojazd: Polski

PostWysłany: Pon Mar 28, 2011 7:08 pm  Odpowiedz z cytatem

Pojazd: 125p

Akropolis napisał:
Zwtacam się do moderatorów strony Polonez o spowodowanie w trybie natychmiastowym usunięcie zdjęcia Jezusa z obelżywym wyrazem.Taka publikacja obraża moje uczucia religijne i jest sprzeczna z zasadami korzystania z tego forym.Jednocześnie domagam się wyciągnięcia wszelkich konsekwencji przewidywanych w przypadku popełniena takiego czynu na FPM, wobec internauty......Sanitariusz......który zdjcie zamieścił.Przypominam że rejestrując się na tym forum, każdy podpisuje deklarację o warunkach na jakich będzie z niego korzystał,a w tym wypadku zostały one przekroczone ponad wszelkie normy.Jednoczesnie informuję że w wyypadku braku reakcji w tej sprawie zwrócę sie z protesten do własciciela portalu internetowego na którym zamieszczone jest to forum.

Laughing Laughing Laughing
PostWysłany: Pon Mar 28, 2011 8:13 pm  Odpowiedz z cytatem

Pojazd: O różnej ilości kół

mp79
PostWysłany: Pon Mar 28, 2011 8:43 pm  Odpowiedz z cytatem

Skąd: z małej mieścinki pod ruską granicą Ostrzeżenia: 0/3
Pojazd: samochód ciężarowy

Po tym, co napisał Akropolis, nietrudno było zgadnąć, jakie stanowisko zajmie za chwilę Zelmot...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KarolDG
PostWysłany: Pon Mar 28, 2011 8:56 pm  Odpowiedz z cytatem
V-ce Admin
V-ce Admin

Pojazd: 104 problemy

Dzieci neostrady trzeba JEBA.....nować
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Akropolis
PostWysłany: Pon Mar 28, 2011 11:46 pm  Odpowiedz z cytatem
Cuchnący Troll

Ostrzeżenia: 0/3

No co zrobić sądząc po takim zachowaniu, można sadzić że byli aparatczycy i aktywiści tak własnie wychowali swoich potomnych,to godne ubolewania.Mózgi wyprane w proszku E. Tego już się nie da wypłukać w żadnym płynie.

Ostatnio zmieniony przez Akropolis dnia Wto Mar 29, 2011 2:11 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Dziadek
PostWysłany: Pon Mar 28, 2011 11:49 pm  Odpowiedz z cytatem
ostrzeżenie 1/3

Pojazd: borysewicz

Trzeba siać, siać i jeszcze raz siać
Powrót do góry
Mikry
PostWysłany: Pon Mar 28, 2011 11:56 pm  Odpowiedz z cytatem

Pojazd: O różnej ilości kół

Akropolis napisał:
No co zrobić sądząc po takim zachowaniu, można sadzić że byli aparatczycy i aktywiści tak własnie wychowali swoich potomnych,to godne ubolewania.Mózgi wyprane w proszku E. Tego już się nie da wypłukać w rzadnym płynie.
Huj Ci w dupę, skoro już się obrażamy.
sanitariusz
PostWysłany: Wto Mar 29, 2011 12:11 am  Odpowiedz z cytatem

Pojazd: mały i duży

Akropolis napisał:
nie da wypłukać w rzadnym płynie.

ała Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wujek-Kajtek
PostWysłany: Wto Mar 29, 2011 12:20 am  Odpowiedz z cytatem

Pojazd: 125p, 2x126p, Skoda Rapid 135

No to znów jedziemy Very Happy
A Zelmot srelmot/akropolis fiutoliz to:
-antysemita
-złodziej flag
-złodziej pieniędzy
-handlarzyna
-palant

Ale za to jaki przykładny katol. Pewnie słucha jedynie słusznego radyja, co ma mordę i wykrzykuje radosne sieg heil sieg heil Smile

A banowanie tegoż rozdwojonego jaźniowo ufoludka nie ma sensu, bo założy kolejne konto (albo dwa, bo przecież ktoś musi się z nim zgadzać). A teraz przynajmniej jest rozpoznawalny.

P.S. Remuś, nie sil się na odpowiedź, bo czego byś nie napisał, to mam to w dupie Smile Także krzyżyk na drogę bejbe Very Happy

Ostatnio zmieniony przez Wujek-Kajtek dnia Wto Mar 29, 2011 12:23 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
4971
PostWysłany: Wto Mar 29, 2011 12:28 am  Odpowiedz z cytatem

Pojazd: Fiat 126 Happy End 0482

Akropolis napisał:
No co zrobić sądząc po takim zachowaniu, można sadzić że byli aparatczycy i aktywiści tak własnie wychowali swoich potomnych,to godne ubolewania.Mózgi wyprane w proszku E. Tego już się nie da wypłukać w rzadnym płynie.

.... "katolik" się odezwal...
Pewnie co niedziela stoisz PRZED kościołem, zeby nie było, że nie byłeś co...
A dzieci masz? Gumki używasz - nie wolno!!! Z zoną też dopiero po ślubie? Jako katolik, to wiesz - nie wolno wcześniej. A w niedzielę do marketów na zakupy - co zdarza się, prawda - a nie wolno, o nie wolno!

Widać jak Cię tolerancji nauczyli w tym kościele... Sądząc po tych tekstach o obrażaniu uczuć należysz do tej frakcji, która w imię boga opluwa, obraża, poniża innych.
Jesteś z tych, co nie lubią sprzeciwu i nie cierpią odmiennego zdania innych. Pewnie stałeś na Krakowskim Przedmiesciu....? A może jesteś z tych, co potrafią w imię boga przyp...ić innym.

Wolę pogadać z takimi, co pokazują obrazki z kawałkami pomników, niż dawać się obmacywac pedałom w śmiesznych kieckach na parafii - ciekawe czy molestują niewinne dzieci też w imię boga...

Głęboko mam czy Twoje uczucia zostały obrażone czy nie. Po prostu

NAM TEN OBRAZEK JEZUSA NIE PRZYPOMINA !!!!

A pisząc o aparatczykach i aktywistach pokazujesz jak Ci słoma z butów wychodzi... Żal Ci dupsko ściska, że nie byłeś takim czy co...

Jak jesteś taki "katolik" podaj nas wszystkich do sądu, walcz o dobre imie, udowodnij kto tu rządzi i ma rację. Takiś mocny w gębie, bo przed klawiaturą siedzisz... Ciekawe czy w realu też tak byś podskakiwał... Pewnie piwo byś obalil i grila zjadł...
Do Twojej wiadomości - wiara katolicka NIE jest dominująca na świecie, a moja młodsza córka ma w tym roku komunię....

Nie mnie ten obrazek nie obraża.... Wcale, tym bardziej, ze Jezus był za życia normalnym człowiekiem....

Ten poniżej też jest spoko...

Uploaded with ImageShack.us
- Peugeot Berlingo 1,6 HDI

www.starorzeka.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Akropolis
PostWysłany: Wto Mar 29, 2011 1:15 am  Odpowiedz z cytatem
Cuchnący Troll

Żenada.......

Ostatnio zmieniony przez Akropolis dnia Wto Mar 29, 2011 7:42 am, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Andruszka
PostWysłany: Wto Mar 29, 2011 1:29 am  Odpowiedz z cytatem

Pojazd: Polski Fiat 125p, Porsche 911

Dajcie już wreszcie spokój Zelmotowi/ acropolisowi/ polmotowi czy jak mu tam, wiadomo że zamęt sieje, a wy pięknie podpuszczać się dacie. Sami mocni jesteście przed klawiaturą, a pewnie to wy pod kościołem stoicie, bo jak to do kościoła w niedzielę nie iść, albo jak to ślubu w kościele nie brać, bo co to za wesele by było? Dziecka nie ochrzcić, do komunii nie puścić, jakimi prezentami w klasie się pochwali? Dlatego w Polsce 90 kilka procent ochrzczonych, bo co sąsiedzi powiedzą? Tylko czasem to dziecko mądrzejsze od rodzica, bo wierzy i naprawdę mu zależy, tylko co dalej jak patrzy na tą obłudę, na kogo wyrośnie słuchając tatusia czy mamusi, na takiego samego obłudnika, czy z żalu do zakonu pójdzie, bo i taki przypadek znam. Zastanówcie się co piszecie, czy warto to pisać i czy warto kogoś obrażać.Czasem nie sam obrazek obraża, a głupie komentarze. Szanujmy się nawzajem i szanujmy poglądy innych, wypowiadajmy się merytorycznie, nawet w stosunku do takich osób jak zelmot/acropolis czy jak mu tam. Nie bądżmy pieniaczami a wszystkim będzie żyło się lepiej i normalniej w tym dziwnym, ale pięknym kraju Very Happy Czasami tak głupi post jak powyższy acropolisa po prostu lepiej przemilczeć i nic nie odpowiadać, a i on nie będzie miał dajszej szansy pisać głupot. Proponuję zakończyć ten wątek nie pisaniem dalszych odpowiedzi acropolisowi i ignorowanie jego postów.

Ostatnio zmieniony przez Andruszka dnia Wto Mar 29, 2011 1:37 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
mechaniczna pomarancza
PostWysłany: Wto Mar 29, 2011 7:41 am  Odpowiedz z cytatem

Pojazd: FIAT 126P

Mamo , mamo ten Pan powiedział mi brzydkie słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 2 z 3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Forum Forum Polskiej Motoryzacji -> Off-Topic -> Zsyp

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Skocz do: